Σας γνωρίζουμε ότι λόγω μετακόμισης τμημάτων του Οικονομικού τμήματος της Διοικητικής Υπηρεσίας του νοσοκομείου από την Τετάρτη 22/5/2024 έως Παρασκευή 24/5/2024 δε θα λειτουργούν οι τηλεφωνικές γραμμές των κάτωθι τμημάτων για ένα χρονικό διάστημα:
Γραφείο προϊσταμένης οικονομικής υπηρεσίας
Λογιστήριο
Μισθοδοσία
Παραγγελίες
Ταμείο
Επιπλέον θα υπάρχει δυσλειτουργία των ηλεκτρονικών ταχυδρομείων των ανωτέρω τμημάτων μέχρι την Παρασκευή 24/5/2024.
Το τμήμα προμηθειών και η αποθήκη υλικού θα συνεχίσουν να λειτουργούν κανονικά.
Ζητούμε συγνώμη εκ τω προτέρων για τυχόν αναστάτωση που πιθανόν θα υπάρξει και παρακαλούμε για οτιδήποτε είναι επείγον να αποστείλετε ηλεκτρονικό μήνυμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε."
Με εκτίμηση,
Νόνα Ευθυμιάδου
Προϊσταμένη Οικονομικής Υπηρεσίας
Γ.Ν.Θ."ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"
Τηλ.:2313 304 430